Styl życia

Ławka – idealny prezent pod choinkę?

Święta Bożego Narodzenia z Rekord

Poszukiwanie idealnego prezentu pod choinkę wymaga czasu, dobrej znajomości pragnień obdarowywanej osoby oraz kreatywności. Z tym ciężkim zadaniem borykamy się co roku.

Nie marzyliście nigdy o własnej ławce parkowej?

Wygodna, nikt jej nie oblepi gumami do żucia. Grube, solidne drewno, do wyboru w trzech kolorach: tek, mahoń i palisander. Prosta i solidna stal lub ozdobne żeliwo, oba malowane proszkowo. A może odrobina betonu architektonicznego?

Ławka to świetny pomysł na prezent nie tylko dla pasjonatów małej architektury! Jak myślicie, komu jeszcze sprawiłaby przyjemność?

Nasze ławki parkowe to produkty do samodzielnego montażu, dlatego będą świetnym prezentem dla każdego, kto lubi składanie modeli czy majsterkowanie. Jeżeli podarunek chcemy wręczyć fanowi ćwiczeń i aktywności fizycznej, to warto wybrać ławkę wykonaną z betonu architektonicznego. Pojedyncza noga waży bagatela 60 kg, dzięki czemu prezent może służyć przy treningu.

Nasza ławka może niekoniecznie zmieści się pod choinką, ale tuż obok na pewno uda się ją postawić! Na pewno zaostrzy to apetyt niosącego, a zabranie jej przez nowego właściciela… Cóż, po takiej dawce wysiłku fizycznego na pewno zmieści jeszcze trochę pierogów i kawałek ciasta.

Wybiegasz myślami już do 2020 roku? Odwiedź nas do końca roku, a podarujemy Ci nasz notes i długopis. Taki zestaw pozwoli zapisać Ci cele i plany na spędzenie Nowego Roku jak tylko sobie wymarzysz! Jeśli zapisując je będziesz siedział na naszej świeżo złożonej ławce na pewno wszystkie marzenia się spełnią.

Niezależnie od tego jaki prezent wybierzesz, mamy nadzieję, że tegoroczne święta spędzisz w rodzinnym gronie. I z ich okazji pragniemy życzyć naszym wspaniałym Klientom wszystkiego co najlepsze!