WAŻNE INFORMACJE

Dane firmy

Producent ławek parkowych REKORD

Zamówienia i sprawy techniczne

W celu sprawnego przeprowadzenia zamówienia na nasze produkty, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny dla ustalenia wszystkich szczegółów dotyczących spraw technicznych. Telefon znajdą Państwo w zakładce Dane firmy lub w stopce strony.

Pytania I Odpowiedzi

1. Czy ławki i kosze przyjeżdżają zmontowane?
Wszystkie ławki oraz część koszy z naszej oferty są dostarczane w częściach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją.

2. Czy w zestawie znajdują się również śruby i podkładki?
Do każdego produktu dołączone są wszystkie elementy złączne, takie jak śruby, nakrętki, podkładki, kołki. Potrzebne zarówno do skręcenia produktu jak i do przymocowania go do podłoża.

3. Czy jeśli zamówienia składa się z ławek i koszy. To czy zamówione produkty będą mieć taki sam kolor?
Tak, wszystkie produkty posiadające elementy drewniane (zarówno ławki jak i kosze na śmieci) będą mieć identyczne wybarwienie w kolorze dostępnym w naszej ofercie

4. Czy istnieje możliwość zamówienia ławki lub kosze z elementami drewnianymi w kolorze posiadanych produktów?
Dopasowanie kolorystyki naszych produktów do istniejącej aranżacji (zwłaszcza z zastosowaniem elementów innych producentów) jest niezwykle trudne. Istnieje wiele czynników takich jak rodzaj drewna, jego wilgotność, zastosowane farby i lakiery, sposób ich nakładania a nawet temperatura w jakiej odbywa się ten proces, które determinują finalny wygląd elementu.

5. Czy w ofercie znajdują się ławki i kosze z certyfikatem?
Tak, wiele naszych produktów posiada certyfikat zgodności z normą PN-EN 1176-1:2017-12. Cała lista certyfikowanych produktów znajduje się TUTAJ

6. Czy istnieje możliwość wykonania ławki lub kosza na zamówienie?
Tak, możemy wykonać produkt na zamówienie, jest to jednak uzależnione od wielu czynników. Nasz dział handlowy oraz projektowy zawsze podchodzi do każdego zapytania indywidualnie i proponuje najlepsze rozwiązanie.

7. Czy oferowane ławki są wytrzymałe?
Jako firma zajmujemy się produkcją przede wszystkim ławek miejskich i parkowych, które narażone są w większym stopniu niż ławki ogrodowe, zarówno na akty wandalizmu jak i niekorzystne warunki atmosferyczne. Staramy się aby nasz produkty przetrwały w trudnym środowisku i jak najdłużej zachowały estetyczny wygląd. Aby pomóc w wyborze właściwej ławki zapraszamy do naszego artykułu: Ławki parkowe ze stali czy z żeliwa?

Certyfikaty

Wszystkie nasze produkty są trwałe i spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Zaświadczają o tym certyfikaty zgodności, które uprawniają do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa. Nasze produkty posiadają  również atest higieniczny PZH (Państwowy Zakład Higieny), który gwarantuje, że zakupiona ławka parkowa, kosz na śmieci, czy inny element małej architektury. nie będzie zagrażał zdrowiu, oraz będzie bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Zależy nam na tworzeniu wysokiej jakości produktów

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE LUB ZADAJ PYTANIE

CAPTCHA image