Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i wygoda

bezpieczeństwo i wygoda

Elementy drewniane ławki stanowiące jej siedzisko są bardzo ważne, a to dlatego, iż (hihi) przez nie, że tak to ujmę kontaktujemy się z wytworzonym przez nas produktem 😊

Może to niezręcznie trochę brzmi, ale kontakt z naszym wyrobem powinien być po prostu przyjemny 😊

Nasze ławki parkowe i kosze miejskie zdecydowanie odróżniają się jakością i to widać już na pierwszy rzut oka. Przy produkcji używamy tylko i wyłącznie drewna w klasie pierwszej lub zerowej. A gatunek? No właśnie przy produkcji masowej tylko świerk skandynawski może zagwarantować nam odpowiednią jakość. Elementy drewniane ławek i koszy standardowo wykonujemy w trzech wybarwieniach: tek, mahoń oraz palisander. I teraz należałoby powiedzieć słów kilka na temat odpowiedniego zabezpieczenia drewna i….

Bezpieczeństwa !

Co to znaczy, że produkt jest bezpieczny?

My rozumiemy to w ten sposób, iż przy jego wytworzeniu szanujemy wszystko i wszystkich…

Użytkownika, środowisko oraz naszych pracowników, którzy potrafią te cuda Wytworzyć.

Jesteśmy laureatem konkursu Państwowej Inspekcji Pracy – nasza firma produkująca tak potrzebne ławki i kosze parkowe oraz kosze do segregacji zajęła trzecie miejsce w województwie łódzkim w konkursie bezpieczny pracodawca. Lakiery, których używamy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i są przyjazne dla przyrody. Ponadto przy produkcji ławek, stojaków rowerowych czy koszy miejskich dbamy o środowisko naturalne ściśle współpracując z firmami recyklingowymi. Na tym nie koniec. Nasze ławki i kosze posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, które zostały wydane przez państwowe jednostki certyfikujące, a kosze na psie odchody posiadają dodatkowo Atesty Państwowego Zakładu Higieny – PZH. W swojej ofercie posiadamy również ławeczki dla dzieci, które wyjątkowo troskliwie zbadaliśmy pod kątem bezpieczeństwa. Po pierwsze nasze ławki dziecięce posiadają atesty dopuszczające produkt do zamontowania na placu zabaw. Ale to nie wszystko bo nasze ławki dla dzieci posiadają także certyfikat dopuszczający użytkowanie ich w placówkach oświatowo wychowawczych. Pod tym względem nigdy nie idziemy na kompromis, każda wyprodukowana przez nas ławka parkowa, miejska, ogrodowa czy dla dzieci jest sprawdzona pod kątem wytrzymałości a w procesach projektowych i wykonawczych wspomagają nas obliczenia statyczne i dynamiczne. Pomagamy również przy projektowaniu terenów zielonych tak, aby otaczająca nas przestrzeń była jak najbardziej funkcjonalna i po prostu bezpieczna.

Wróćmy jednak do kolorów naszych ławeczek, bo to bardzo istotna sprawa. Deski na naszych ławkach i koszach muszą wyglądać super i to nie tylko w dniu montażu, ale i wiele lat później!

O kolorach elementów drewnianych naszych ławek i koszy napiszemy w następnym opracowaniu, bo właśnie otrzymaliśmy pilne zamówienie stojaki rowerowe, które bardzo szybko musimy wyprodukować 😊