Czas posprzątać po pupilu…

Kochamy naszych czworonożnych przyjaciół. Z tego względu wielu z nas decyduje się na włączenie ich do grona rodzinnego. Psy znamy ze szczególnej wierności, niosą nam pociechę i dostarczają dużej dawki miłości.

Zabawa z nimi działa na nas relaksująco. Jednak za tymi przyjemnościami idzie ogromna odpowiedzialność za żywe stworzenie. Tak jak innych członków rodziny traktujemy je z szacunkiem i dbamy o ich zdrowie oraz komfort.

Nieodzowną częścią posiadania psa jako przyjaciela są spacery. Wychodzimy z psami nie tylko za ich potrzebą, ale również by dostarczyć im odpowiedniej dawki ruchu. Czasami jednak potrafią sprawić nam niespodzianki, gdy zjedzą coś, co im zaszkodzi i na spacerze, cóż, załatwiają swoje sprawy bardziej obficie niż się spodziewaliśmy. Nie mieliście kiedyś sytuacji, gdzie zabrakło Wam woreczków lub w pośpiechu ich zapomnieliście? Nasze dystrybutory na woreczki pomogą w takich nieoczekiwanych sytuacjach.

Warto zastanowić się, czy nie zwrócić się do rady naszego osiedla, by takowe pojawiły się w popularnych miejscach spacerowych z czworonogami. Nie tylko zaoszczędzi nam to stresu, ale również pomoże zachować schludność na osiedlu czy w pobliskim parku.

Dystrybutory na woreczki to nie jedyna rzecz, którą warto zainstalować w okolicy. Kosze na psie odchody są bardzo ważnym elementem małej architektury. Dzięki ich budowie oraz atestowi higienicznemu zgodnemu z normami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny pomogą one ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii chorobotwórczych i pasożytów.

Kosze na śmieci wraz z dystrybutorami dzięki swojej kolorystyce od razu rzucają się w oczy spacerowiczom. Z tego względu, poza funkcją utrzymania czystości, spełniają jeszcze jedną – przypomnienia o tym, by posprzątać po swoim pupilu!

Nie ma nic przyjemnego w czyszczeniu butów po wdepnięciu w 'niespodziankę’ na chodniku czy w parku. Nie ma nic przyjemnego, gdy nasze dziecko wróci umorusane psimi sprawami. Z tego względu razem dbajmy o nasze otoczenie, by było schludne, funkcjonalne i w efekcie piękne. Byśmy przebywali w nim odczuwając radość zamiast frustracji i nie musieli czyścić butów.