Produkty

Ławki idealne dla dzieci

Ławki idealne dla dzieci

Pewnie każdy z nas pamięta, jak będąc dzieckiem za wszelką cenę chciał być już dorosły. Próbowaliśmy naśladować rodziców bawiąc się w np. dom. Tak, tak… wiemy, że rzeczywistość weryfikuje nasze postrzeganie świata i teraz pewnie nie jedna osoba dałaby wiele, aby wrócić do dzieciństwa.

Ale wróćmy do sedna, dzieci na każdym kroku naśladują dorosłych. Od tych najistotniejszych, jak praca i dom, do tych bardziej prozaicznych jak np. siedzenie na ławce. I tutaj pojawia się zasadniczy problem. Wszystkie ławki w parkach, osiedlach i na placach zabaw są stworzone z myślą o dorosłych.

Dlatego specjalnie dla naszych pociech stworzyliśmy całkiem nową linię ławek. Posiadają certyfikat zgodny z normą PN-EN 1729-1:2016-02, PN-EN 1729-2+A1:2016-02. Wysokość ławki dostosowana jest do wysokości dziecka. Pozwala to na swobodne i wygodne korzystanie z niej. Od teraz mogą same usiąść na ławce bez pomocy rodzica, a dodatkowo odpowiednio wyprofilowane oparcie odciąża kręgosłup malucha. Wysokość ławki dostosowana jest do wysokości dziecka i zmniejsza ryzyko niekontrolowanego upadku.

Nasza nowa kolekcja produktów świetnie sprawdzi się w parkach i na placach zabaw. Od teraz dzieci mogą spełnić swoje marzenie i poczuć się jak dorosły człowiek.
Ławki dziecięce wykonaliśmy z najwyższej jakości materiałów – świerku skandynawskiego, a także żeliwa i stali od czołowych polskich producentów.

Produkowane przez firmę REKORD ławki parkowe dla dzieci uczą najważniejszej rzeczy w tych niesprzyjających ku temu czasach…
-ZBLIŻAĆ LUDZI do siebie…-
To najlepsza nauka jaką możemy im razem przekazać.