Produkty

Zwalczaj wirusy z koszem Rico!

Zwalczaj wirusy z koszem Rico!

Wszechobecne zarazki – bakterie, wirusy, choć niewidoczne, towarzyszą nam każdego dnia. Część zarazków żyje w symbiozie z ludzkim organizmem, ale pozostała część jest odpowiedzialna za wywoływanie różnego rodzaju chorób.

Dzisiaj łatwość komunikacji oraz galopujący rozwój miast znacznie sprzyjają rozprzestrzenianiu się chorób. Warto wspomnieć o miejskich koszach na śmieci, które są istną wylęgarnią zarazków, pomimo ich codziennego opróżniania.

Jako producent małej architektury na przestrzeni 14 lat dostarczyliśmy setki koszy do miast w całej Polsce. Na kanwie naszych doświadczeń oraz z troski o bezpieczeństwo stworzyliśmy kosz posiadający atest PZH.

Kosz Rico, bo o nim mowa, dzięki swojej modułowej konstrukcji jest łatwy w dezynfekcji, co przekłada się na szybkość i jakość regularnego czyszczenia. A to właśnie ono jest kluczowe, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii chorobotwórczych i pasożytów!

Szczelna, zamykana pokrywa zapobiega przedostawaniu się do środka wilgoci, która szczególnie
w połączeniu z wyższymi temperaturami, jest rajem dla bakterii. Specjalna budowa kosza uniemożliwia ptakom, gryzoniom oraz owadom dostanie się do śmieci znajdujących się wewnątrz. Przekłada się to na zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się groźnych chorób.

Dezynfekcja kosza Rico jest niesamowicie prosta, wystarczy zalać bańkę odpowiednim płynem wedle zaleceń producenta i poczekać, aż płyn spłynie przez mały otwór znajdujący się w dnie kosza. Takie rozwiązanie ułatwia dezynfekcję i skraca jej czas.

Nasz atestowany kosz Rico już nie raz pokazał na co go stać. Podczas epidemii Afrykańskiego Pomoru Świń, był to jedyny kosz rekomendowany przez służby sanitarne do walki z epidemią.

Rico – pogromca zarazków – świetnie sprawdzi się w codziennym życiu oraz pozwoli na skuteczną walkę z rozprzestrzenianiem się różnych chorób wywoływanych przez bakterie, wirusy i pasożyty. Najlepszą jego rekomendacją jest atest Państwowego Zakładu Higieny.

Sprawdź nasz kosz Rico i nie przejmuj się dłużej wirusami, bakteriami i pasożytami!