Produkty

Ławki podwójne – co to za pomysł?

Ławki podwójne – co to za pomysł?

Ławki parkowe to świetne miejsce na odpoczynek w trakcie spaceru. Lubimy spacery, zarówno samotne jak i w gronie rodziny oraz przyjaciół.

Czasami jednak jedna ławka parkowa dostarcza nam za mało przestrzeni do wygodnego odpoczynku, ponieważ towarzyszy nam liczna grupa osób.

Nie martwcie się! Znaleźliśmy na to sposób.

Świetnym rozwiązaniem są ławki z serii Duo, które zapewniają aż dwukrotnie więcej miejsca do siedzenia! Można je ustawić w szpalerze, tak aby dostęp do ławki z każdej strony był wygodny. Podwójne ławki doskonale wkomponują się w przestronne przestrzenie.

Co więcej sprawdzą się przy większej ilości osób z nich korzystających i pozwalają uniknąć podziału na dwie grupy odpoczywające kilka metrów od siebie. Sprzyja to komunikacji spacerowiczów!

Dzięki połączeniu dwóch ławek w jedną zyskujemy idealne rozwiązanie, które z powodzeniem możemy wykorzystać na molo, w miejskich parkach o szerokich ścieżkach, na placach przed galeriami handlowymi, na pasażach. Takie rozwiązanie pozwoli nam na lepsze zagospodarowanie przestrzeni oraz funduszy. Dzieje się tak, ponieważ ławki parkowe Duo są znacznie tańsze niż ławki pojedyncze. Dlatego warto rozważyć zakup takich ławek przy planowaniu wydania budżetu obywatelskiego.