Produkty

Drobny szczegół – czy ma znaczenie?

Drobny szczegół – czy ma znaczenie?

Wielokrotnie poruszaliśmy już temat koszy na śmieci, które wraz z ławkami parkowymi są nieodłącznymi elementami małej architektury. Wszyscy z nich korzystamy. Dlatego dzisiaj zamiast omawiać funkcję koszy na śmieci w przestrzeni publicznej, którą poruszaliśmy już wcześniej w tym artykule, to skupimy się na ich budowie.

Wnętrza naszych koszy na śmieci, fachowo zwane bańką, wykonujemy ze stali, którą następnie poddajemy malowaniu proszkowemu. A na zewnętrzną część koszy składają się drewno oraz materiał WPC. Czasem gotowy produkt to jedynie stalowa bańka.

Odpowiednio zaprojektowane nóżki wykonane z żeliwa mogą całkowicie zmienić charakter kosza na śmieci. Czy najdrobniejszy element może zdefiniować cały charakter produktu? Nasz Kosz Praga oraz Kosz Łódzki posiadają piękne, żeliwne nogi. O właściwościach żeliwa pisaliśmy już w artykule Ławki parkowe ze stali czy z żeliwa?

Kosz Praga może śmiało pochwalić się swoimi klasycznymi, zaokrąglonymi nóżkami. Dzięki tak drobnemu szczegółowi idealnie komponuje się przed industrialnymi budynkami, na starówkach miast czy deptakach. Doda także charakteru stonowanym przestrzeniom miejskim.

Kosz Łódzki natomiast zachwyca klasycznym, prostym kształtem nóżek. Przepięknie wpisuje się w nowoczesne miejsca, na osiedlach czy przy galeriach handlowych. Co więcej zieleń wydobywa z niego wszystko co najlepsze, także świetnie sprawdzi się w parkach!

Drobne szczegóły, o które wzbogacamy produkowane przez nas kosze dodają im indywidualnego charakteru. Unikalne konstrukcje wykonane z najwyższą starannością sprawiają, że kosze na śmieci są bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Dlatego warto wziąć je pod uwagę wybierając nowe kosze na śmieci na nasze osiedle.

Estetyczne oraz rzucające się w oczy kosze są lepiej dostrzegalne przez przechodniów. Dzięki temu, kto wie, może dużo częściej papierek lub plastikowa butelka trafi do odpowiedniego miejsca?