Produkty

Palisander – nowy kolor naszego drewna!

Palisander – nowy kolor naszego drewna!

Kolorowy zawrót głowy to nie tylko nadchodząca wiosna i nowe plany zagospodarowania przestrzeni, ale także odpowiedni wybór koloru, który będzie idealnie pasował do otaczającej przestrzeni.

Dobrze dobrana paleta barw harmonijnie wpisuje się w krajobraz, ale także poprawia nastrój. Zatem na poprawę nastroju postawiliśmy na elegancki i łatwy w konserwacji palisander. Pasujący do każdej przestrzeni, a przede wszystkim wytrzymały, palisander jako kolor drewnianych elementów ławek czy koszy parkowych idealnie wpisuje się zarówno w infrastrukturę miejską jak i powierzchnię parkowo-rekreacyjną.

Aby jak najdłużej utrzymać głęboką palisandrową barwę najlepiej będzie ustawić ławkę w zacienionym miejscu lub zadbać o to, by w chwilach największego nasłonecznienia padał na nią cień. Pomimo obiegowej opinii, to nie mróz ani wilgoć są największym zagrożeniem dla ławek, ale promienie słoneczne i to przed nimi właśnie powinniśmy chronić elementy drewniane. Dzięki temu w prosty sposób przedłużymy życie każdej ławce miejskiej.

Drewno w kolorze palisandrowym zdecydowanie najdłużej zachowuje walory estetyczne a przy tym jest łatwiejsze w renowacji. Same plusy! Palisander dołączył zatem do naszych standardowych kolorów na stałe.

Mahoń, tek czy palisander? – każdy ma swój ulubiony.

Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na FB, który kolor jest Waszym faworytem!