Produkty

Ławki fotowoltaiczne

Ławki fotowoltaiczne

Ławki, które naładują Ci telefon, tablet, a może zagwarantują Wi-Fi? Jeszcze kilka lat temu pomyślelibyśmy, że to element filmu z gatunku sfi. Jednak takie ławki już dziś można spotkać na całym świecie, również w Polsce. Z myślą o Was przetestowaliśmy kilka z nich, ale o tym za chwilę!

Zacznijmy od tego, czym są ławki fotowoltaiczne. Tak naprawdę to ławki parkowe z różnych materiałów, które charakteryzują się jednym — panelami słonecznymi! Niektóre mają za zadanie same zapewnić sobie energię do zasilania oświetlenia led po zmroku, inne zapewniają dostęp do wi-fi, a jeszcze inne mogą ładować telefony i tablety.

Założenia piękne, wykonanie… różne! Niemniej ani jedna ławka, którą widzieliśmy, nie spełniła swojej funkcji, niestety. Żaden telefon nie został naładowany, chociaż próbowaliśmy na różne sposoby… Mieliśmy pecha? Może… A czy wy spotkaliście się z ławkami fotowoltaicznymi, które działały? Jakie macie z nimi doświadczenia? Podzielcie się z nami miejscami i opiniami pod postem na naszym profilu na portalu Facebook!

A może… chcielibyście zobaczyć taką ławkę w naszym wykonaniu? Koniecznie dajcie znać! Razem możemy więcej!