Styl życia

Rekordowe Walentynki

Rekordowe Walentynki

Walentynki, pod różnymi nazwami, obchodzone są już od starożytności. Zależnie od kręgu kulturowego święto miłości może odbywać się nawet kilka razy do roku. Na starym kontynencie, tak jak i w Stanach Zjednoczony utarło się, że to właśnie dzień św. Walentego jest świętem zakochanych. Należy jednak pamiętać, że 14 lutego prezentujemy nie tylko drugą połówkę, ale także najbliższą rodzinę oraz przyjaciół.

Walentynki to czas kiedy porywa nas miłosne szaleństwo. Sklepowe witryny przyozdobione czerwonymi sercami uginają się od uroczo zapakowanych słodkości, romantyczne filmy opanowują kinowy repertuar… Jednak miłości nie da się zmierzyć żadną miarą. Każdy celebruje ją na swój własny sposób.

Mamy nadzieję, że w dniu Walentynek świetnie spędzicie czas z najbliższymi, będzie to czas pełen ciepła i radości. A na wiosnę, kiedy zrobi się już nieco cieplej — zachęcamy do romantycznego spaceru po parku, koniecznie z randką na naszej uroczej ławce parkowej!

A kiedy minie walentynkowa aura, pamiętajmy, że miłość do drugiej osoby okazujemy przez cały rok, w mniejszych lub większych uczynkach. Dobre słowo, wsparcie, bycie obok, wspólny śmiech i rozmowę. Miłość jest piękna!