Produkty

Bawmy się kolorami – nowe stalowe ławki

Bawmy się kolorami – nowe stalowe ławki

W naszej ofercie znajdują się nie tylko ławki z klasycznym drewnianym siedziskiem, ale i ławki z siedziskiem stalowym. Standardowy srebrny kolor stali świetnie komponuje się z nowoczesnymi miejskimi przestrzeniami, jednak nasza wyobraźnia wybiega poza standardy. Stworzyliśmy dwie wariacje ławek stalowych – ławkę Moro i ławkę Tęczę.

Ławka w kolorach moro idealnie wkomponuje się w parkową i leśną przestrzeń. Ciemna zieleń siedziska i oparcia połączona z kolorem khaki „ukryje” ławkę wśród zarośli, krzewów i drzew. Może odbędą się na niej tzw. męskie rozmowy o życiu, może stanie się azylem dla szukających samotności indywidualistów? Na pewno spodoba się osobom, których hobby to wojskowe klimaty. Ławki Moro idealnie sprawdzą się na terenach do gry w paintballa lub softballa.

Tęczowa ławka rozbudza fantazję głównie żeńskiej części użytkowników, jednak połączenie jasnych wesołych kolorów zachęca do odpoczynku wszystkich pogodnych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi. Kojarząca się z krainą szczęśliwości tęcza zapewni relaks każdemu optymiście, natomiast pesymiście na widok tęczowej ławki być może choć na chwilę twarz rozpromieni się uśmiechem.

Bawmy się kolorami, wychodźmy poza schematy, puszczajmy wodze wyobraźni. Na której ławce chcecie odpocząć i trochę pofantazjować? 😉