Produkty

Dystrybutory Fibi – łatwe spacery z psem!

Dystrybutory Fibi – łatwe spacery z psem!

Spacerowanie z naszym pupilem to codzienny obowiązek, który z przyjemnością wykonujemy.

Problem pojawia się kiedy nasz pies zostawi na trawniku niespodziankę, a my zapomnieliśmy zabrać ze sobą woreczki. W końcu każdy z nas sprząta po swoim psie. Bez foliowych woreczków nie jest to takie proste.

Z roku na rok przybywa coraz więcej koszy na psie odchody, co ułatwia właścicielom sprzątanie po czworonogach. Jednak sam kosz nie rozwiązuje problemów.

Z tego względu postanowiliśmy powołać do życia serię produktów Fibi. W jej skład wchodzi między innymi dystrybutor woreczków. Jest to produkt, który powinien znaleźć się w każdym miejscu, które odwiedzamy z naszym pupilem. Dzięki niemu oszczędzimy sobie sporej dawki stresu, gdy zapomnimy o woreczkach lub pies zostawi nam nieco większą niespodziankę niż zazwyczaj.

Dodatkowo przypomni nam o obowiązku posprzątania po zwierzaku!

Dlatego dystrybutory woreczków zdecydowanie powinny znaleźć się obok koszy na psie odchody. Nasze osiedle czy ulubiony park tylko na tym zyskają! Sprzątnięcie po pupilu to spoczywający na właścicielu obowiązek. Zresztą, wdepnięcie w niespodziankę to nic przyjemnego. Na pewno przydarzyło się Wam przynajmniej raz w życiu czyścić po takim wydarzeniu buta…

Nie czekaj i już dziś zaapeluj do swojej Rady Osiedla, Urzędu Gminy czy Urzędu Miasta o wprowadzenie tego niezwykle funkcjonalnego produktu!