Produkty

Kosz Rico pogromca wirusów

Kosz Rico pogromca wirusów

Szanowni Państwo,

Jesteśmy w szczycie sezonu epidemiologicznego. W wielu miejscach świata swoje groźne oblicze pokazują czynniki szkodliwe dla zdrowia. Każdy z nas ma znaczący wpływ na zmniejszenie ryzyka infekcji w naszym wspólnym otoczeniu. Również wśród pracowników firmy, placówkach oświatowo-wychowawczych czy terenach publicznych.

Wystarczy zastosowanie prostych metod, takich jak dezynfekcja rąk czy zadbanie o to by w naszym bezpośrednim sąsiedztwie znalazły się kosze na śmieci, których bezpieczeństwo i użyteczność są poświadczone specjalistycznymi certyfikatami. Najbardziej rozpoznawalnym i popularnym świadectwem tego typu jest Atest PZH, czyli inaczej Atest Higieniczny PZH, który potwierdza, że dany wyrób jest zgodny z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa bakteriologicznego. Ponieważ nawet nieświadome narażenie człowieka na uszczerbek zdrowotny czy chorobę może nieść za sobą niemałe konsekwencje, posiadający atest PZH kosz RICO będzie zarówno gwarancją Państwa troski jak i zapewnieniem pomocy w ograniczaniu rozrostu niekontrolowanej pandemii.

Konstrukcja kosza została specjalnie zaprojektowana w celu przeprowadzenia szybkiej i niekłopotliwej dezynfekcji pojemnika, a wymienne moduły sprawiają, iż nie jest to uciążliwe. Jest to wygodny w użytkowaniu kosz miejski z pokrywą. Pojemnik zamocowany jest na stalowej nodze przeznaczonej do wbetonowania w fundament. Aby uniemożliwić wysypywanie śmieci z kosza lub ich zamoczenie jego otwór zabezpieczony jest okrągłą pokrywą na zawiasie. Jego opróżnianie jest wyjątkowo łatwe a do dezynfekcji nie są wymagane specjalne uprawnienia. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy nie wydostają się na zewnątrz. Poświadcza to atest PZH. Nasze kosze Rico były przetestowane i wysoko ocenione przed odpowiednie organy między innymi podczas epidemii Afrykańskiego Pomoru Świń, gdzie doskonale sprawdziły się jako jeden z czynników zdecydowanie ograniczających zagrożenie bakteriologiczne i wirusowe na obszarach objętych kwarantanną.