Produkty

Krzesła parkowe – relaks w nowym wymiarze!

Krzesła parkowe

Czy zauważyliście, że np. wsiadając do autobusu chętniej siadacie na osobnym pojedynczym miejscu, niż na miejscu obok innego pasażera (no chyba, że jest to piękna dziewczyna ewentualnie przystojny mężczyzna 😉 )? Czy niejednokrotnie wolicie nawet stać, niż usiąść obok mało sympatycznego towarzysza podróży?… Podobnie dzieje się w innych sytuacjach.

Każdy z nas – czy to na spacerze, czy w codziennej gonitwie życia – ma często ochotę na chwilę odosobnienia, zatopienia się w muzyce, książce, myślach lub marzeniach… i do tego intymnego świata nie chcemy dopuszczać przypadkowego przechodnia… Dla takich przyjemnych chwil, którymi nie mamy potrzeby dzielić się z innymi, stworzyliśmy nową kolekcję krzeseł parkowych.

Krzesła parkowe swoim wyglądem nawiązują do serii naszych standardowych ławek – ławki miejskiej Gdańskiej Bisławki ulicznej Spartan oraz Gladiator. Ich wyprofilowanie, stabilność i jakość materiałów doskonale wpływają na komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Niezakłócony przez nikogo spokój pozwoli nam przeżyć chwile wytchnienia od codzienności, sprawi, że nabierzemy sił, dystansu i cierpliwości do otaczających nas spraw, da siłę by dalej móc podejmować kolejne wyzwania.

Walory naszych krzeseł parkowych docenią nie tylko potrzebujący relaksu indywidualiści, ale także i wrażliwi esteci. Podobnie jak ławki naszej produkcji również i krzesła świetnie komponują się z zielenią miejską, idealnie wpisują się w przestrzeń architektoniczną parków, skwerów i woonerfów. W naszej ofercie znajdziecie całe serie mebli miejskich – m.in. SpartanGladiatorGdańska Bis – umożliwią one dowolną aranżację przestrzeni publicznych według indywidualnych projektów. Krzesła parkowe doskonale sprawdzą się we wszystkich strefach wypoczynku jako dopełnienie ławek, stołów, zewnętrznych stolików szachowych zarówno w parkach miejskich jak i przydomowych ogrodach.