Projektowanie

Rekod Home

rekord home

Od wielu lat tworzymy i produkujemy elementy małej architektury miejskiej i ogrodowej. Rekord jednak na tym nie poprzestaje, szuka nowych inspiracji, nowych rozwiązań i nowych ścieżek rozwoju. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w wyposażaniu parków, skwerów, ulic i ogrodów w meble zewnętrzne poszerzyliśmy naszą ofertę o meble dla Twojego domu. Tworząc serię RekordHome kierowaliśmy się szczerą intencją, aby nie tylko cieszyła oczy domowników i zaproszonych gości, ale także przed długie lata służyła funkcjonalnością wszystkim użytkownikom. Szczególnie teraz, gdy więcej czasu spędzamy w domu duże znaczenie ma dla nas najbliższe otoczenie. Może nowy stolik kawowy Denver lub regał Nevada z ulubionymi książkami poprawi Ci nastrój w jesienno- zimowe popołudnie?…

Serię mebli RekordHome tworzymy z myślą o wnętrzach łączących nowoczesność i klasykę. Szukamy rozwiązań dla Klientów, którzy cenią ciepło domowego ogniska. Stąd właśnie zaczerpnęliśmy inspirację do projektu stojaka na drewno kominkowe Kolorado. Jego kształt harmonijnie łączy w całość dwie stabilne półokrągłe misy dając ochronę drewnianym polanom. Na rodzinne posiłki i spotkania polecamy stół Kalifornia! To idealna podstawa na talerze z przekąskami i szklanki z napojami podczas oglądania familijnego filmu, ale też doskonałe miejsce do poobiednich rodzinnych gier planszowych. To ważne, aby spędzać czas wspólnie, móc podzielić się emocjami i uczuciami z najbliższymi. Dla wielu z nas to źródło siły i radości. Celebrujmy takie chwile jak najczęściej.

Jeśli jesteś osobą towarzyską i uwielbiasz spotkania z przyjaciółmi, stolik Boston chętnie zostanie niemym świadkiem Waszych długich rozmów, dyskusji aż po świt i dywagacji nad złożonością świata 😉 Blat stolika Denver świetnie spisze się jako podstawa dla „szwedzkiego stołu”, serwisu kawowego lub szklanek z bezalkoholowymi napojami 😉 Męskie rozmowy przystojniaków wspartych na hokerach RekordHome, pełne wdzięku spojrzenia kobiet znad baru… Tak, to party time! XD Dzięki przyjaciołom i dobrej zabawie nie tylko miło spędzisz czas i zrelaksujesz się po codziennych obowiązkach, ale także nabierzesz energii do dalszego działania.

Obecna oferta RekordHome to nasze pierwsze pomysły i pierwsze propozycje. Intensywnie pracujemy na tworzeniem kolejnych funkcjonalnych i estetycznych mebli. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci zmienić Twoje najbliższe otoczenie na jeszcze lepsze. RekordHome poleca się dla Twojej przestrzeni!