Menu

Meble Industrialne – Czym w ogóle jest styl industrialny?

Otóż, industrial charakteryzuje się tym, że podkreśla, przede wszystkim, otwartą przestrzeń, poprzez:

  • Chłodne kolory takie jak biele, szarości czy beże;
  • Surowe wykończenie, odsłaniające nawet elementy wentylacji czy rur;
  • Użycie niecodziennych materiałów, które imitują drewno lub beton;
  • Stylowe dodatki, na przykład lampa z drucianym czy metalowym kloszem
  • Nietuzinkowe meble

Co wniosą nasze meble do Twojej przestrzeni?

Tak więc, zadaniem mebli industrialnych jest eksponowanie oryginalności wnętrza. Wyróżniają się swoim bezpretensjonalnym wykończeniem, a użyte materiały nadają niepowtarzalnego charakteru. To przecież wyjątkowość i swoboda są najbardziej pożądanym efektem. 

Nie ma osoby, która nie pragnęłaby dodać do swojego mieszkania wyjątkowego akcentu, który nadałby przestrzeni osobistego charakteru.

Może to być stół z kompletem krzeseł lub cały zestaw półek, ale równie dobrze sprawdzi się w tej roli nawet mały detal, taki jak stojak pod kwiatek, który dzięki swojej prostocie zachowuje oczekiwaną estetykę, a także wpasowuje się w każde gusta.

W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju meble i dodatki wykonane w stylu industrialnym:

Warto również podkreślić, że oferowane przez nas produkty są skierowane dla osób ceniących sobie ponadprzeciętne rozwiązania, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Dlatego jeśli w naszej ofercie nie ma tego, czego obecnie szukasz-skontaktuj się z nami. Stworzymy każdy mebel na wymiar (poczynając od ciekawej lampy przez stół po ekstrawaganckie łóżka), który sprosta Twoim indywidualnym wymaganiom. I nada unikalności Twojej przestrzeni.

Polecane artykuły