Bezpieczeństwo, Ekologia, Produkcja

Segregacja śmieci – Zadbaj o swoje środowisko!

Segregacja śmieci – Zadbaj o swoje środowisko!

Jednym z najbardziej popularnych elementów małej architektury, bez którego nie potrafimy wyobrazić sobie przestrzeni miejskiej są kosze na śmieci. Dzięki nim nie tylko nasze otoczenie jest schludne, ale także estetyczne, co znacząco wpływa na jakość naszego życia.

Kosze na śmieci znajdziemy wszędzie – na przystankach, deptakach, woonerfach, osiedlach mieszkalnych, w parkach czy przy galeriach handlowych.

Mnogość rodzajów koszy na śmieci sprawia, że bez problemu wkomponujemy je do każdego miejsca zachowując spójność architektoniczną.

Dbając o wspólną przestrzeń publiczną zdecydowana większość naszych koszy na śmieci wyposażona jest w popielnice. Dzięki temu palacze mają możliwość spokojnego ugaszenia wypalonego papierosa. Minimalizuje to ryzyko ewentualnego pożaru kosza na śmieci oraz zapobiega wyrzucaniu niedopałków na chodnik lub ścieżkę w parku.

Nasze kosze na śmieci wykonaliśmy stawiając na najwyższą jakość materiałów, z których powstają oraz wysoką funkcjonalność. Sprawiło to, że otrzymaliśmy nowoczesne i eleganckie produkty, które doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni publicznej.