Produkty

Tabliczki informacyjne – czysta ekologia!

Tabliczki informacyjne – czysta ekologia!

Fenomen tabliczek informacyjnych już nieco opisaliśmy w artykule „Tabliczki informacyjne — po co to komu?” (link) Dzisiaj chcielibyśmy poruszyć inny temat związany z tabliczkami, a przy tym bardzo bliski naszemu sercu.

Zastanawialiście się, z czego wykonujemy nasze tabliczki informacyjne?
To bardzo proste i może was nieco zadziwić — ze wszystkiego, co zostaje z naszej produkcji!

Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, ponieważ ekologia jest dla nas bardzo ważna. Prawo obliguje nas do zutylizowania odpadów produkcyjnych… Okazuje się, że magazynowanie tych stalowych pozostałości przed utylizacją nie jest łatwe. A do tego dochodzą jeszcze pozostałości farby proszkowej, która jest bardzo ciężka i niebezpieczna w utylizacji, ale przecież większość wyżej wymienionych odpadów możemy wykorzystać!

Właśnie w ten sposób narodziły się ekologiczne tabliczki – z resztek materiałów, niewykorzystanych podczas produkcji. Stal najczęściej jest pozostałością po procesie produkcyjnym koszy na śmieci, czy ławek parkowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu odpady otrzymują drugie życie. Tabliczki, tak jak nasze pozostałe produkty malujemy proszkowo, ale tylko i wyłącznie farbą odzyskaną w procesie recyklingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferujemy klientom pełnowartościowy produkt, a także zmniejszamy ilość odpadów przeznaczonych do utylizacji.

Nasze tabliczki informacyjne mogą być użyte w dowolnym celu. Dlatego to nasi Klienci decydują, co ma się na nich znaleźć! Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie tabliczki do indywidualnych potrzeb. A im więcej tabliczek zostanie zamówionych, tym mniej odpadów zutylizujemy!