Zaplanuj swoją przestrzeń miejską – w Łódzkim Stylu

Mała ojczyzna to wyjątkowe miejsce w przestrzeni. To miejsce, w którym się wychowaliśmy, w którym żyjemy i z którym jesteśmy emocjonalnie związani. Czujemy się w nim bezpiecznie i komfortowo. Wszyscy mamy swoje „małe ojczyzny” czyli nasze bezpośrednie i najbliższe otoczenie lub większe – obejmujące całe regiony. Miejsca, gdzie przeżywamy niezwykłe wzruszenia, emocje i uczucia.

Naszą firmową „małą ojczyzną” jest region łódzki. Tutaj mieszkamy ze swoimi rodzinami, tutaj pracujemy, tutaj realizujemy swoje pasje i marzenia. Jesteśmy dumni z naszego regionu i dlatego stworzyliśmy serię „łódzkich” mebli miejskich, które estetyką nawiązują do pofabrykanckiej historii miasta. Obejmuje ona szeroką gamę ławek, koszy na śmieci oraz parking rowerowy. Wszystkie te elementy posiadają wyjątkowy wyprofilowany żeliwny stelaż, na którym opiera się konstrukcja danego sprzętu miejskiego. Charakterystyczna tzw. „nóżka łódzka” jest estetyczna i funkcjonalna- dzięki niej każdy miejski mebel można łatwo i stabilnie przymocować do podłoża.

Najszersza w naszej ofercie gama ławek parkowych łódzkich obejmuje ławki z oparciem, bez oparcia, z podłokietnikiem oraz ławki dwustronne tzw. duo. Świetnie komponują się one we wszystkich przestrzeniach – parkach, placach, woonerfach, ogrodach czy skwerach miejskich.

Uzupełnieniem ławek miejskich z serii „łódzkiej” są kosze na śmieci. Wszystkie kosze uliczne „łódzkie” łączy niepowtarzalna nóżka, dla stworzenia której inspiracją była przemysłowa przeszłość Łodzi.

Na „łódzkiej nóżce” opiera się również konstrukcja parkingu rowerowego łódzkiego. Prosty, ale i jednocześnie elegancki stelaż stojaka rowerowego świetnie dopełnia gamę naszych mebli miejskich.

Stojak rowerowy Łódzki 5 stanowisk Betonowa dżungla lawkiparkowe.com

Jesteśmy dumni z naszego pochodzenia. Chcemy, aby nasze ławki reprezentowały naszą „małą ojczyznę”. Dokładamy wszelkich starań, aby właśnie tak było. Wysoka jakość i dbałość o szczegóły jest dla nas niezwykle ważna. Staramy się ten sposób reprezentować nasz region w sposób, na który zasługuje.

A co Ty sądzisz o naszej „łódzkiej” rodzinie mebli miejskich? Czy dodałbyś coś jeszcze do swojej wymarzonej przestrzeni miejskiej? Daj nam znać na naszym profilu na portalu Facebook. Czekamy zawsze tam na Ciebie, na twoje pomysły.