Bezpieczeństwo, Ekologia, Produkty

Czworonożni przyjaciele

Czworonożni przyjaciele

Przyjaźń ze zwierzętami oraz opieka nad nimi to ogromna przyjemność. Często decydujemy się na kroczenie przez życie z psem u boku. Staje się on członkiem naszej rodziny, a na nas spoczywa odpowiedzialność za niego.

Wychodzenie na spacer z naszym czworonożnym przyjacielem to codzienny obowiązek. I choć sprzątanie po ‘sprawach’ zostawionych przez pupila nie należy do najprzyjemniejszych, to jednak nie możemy zostawić ich na trawniku czy chodniku.

Dlatego idealnym rozwiązaniem powyższego problemu są kosze na psie odchody wyposażone w dystrybutor odpowiednich woreczków.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz czworonożny przyjaciel może załatwić swoją ‘sprawę’, a my sprawnie po nim posprzątać i od razu wyrzucić odpadek do specjalnego kosza.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy kosz na psie odchody Tobi, który posiada atest higieniczny zgodny z normami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Ze względu na specyfikę odpadu zaprojektowaliśmy go tak, aby do minimum ograniczyć rozprzestrzenianie się bakterii chorobotwórczych i pasożytów.