I co z tym drewnem?

Ławki parkowe to nieodłączny element małej architektury.

Wybranie odpowiedniej ławki nie jest łatwym zadaniem. Jest to spowodowane wieloma czynnikami wśród których należy wymienić między innymi ich stelaż, konstrukcja, estetyka oraz wykorzystane w produkcji materiały.

O stelażach i używanych przez nas w materiałach pisaliśmy już nieco w naszym artykule Ławki parkowe ze stali czy z żeliwa? oraz Ławki betonowe – moda czy praktyczne rozwiązanie? Natomiast dzisiaj skupimy się bardziej na drewnie, z którego powstają nasze ławki parkowe.

Wybranie odpowiedniego drewna było ciężkim zadaniem. Bardzo istotna jest jego jakość, trwałość, żywotność oraz grubość. Lata doświadczenia pozwoliły nam jednak wybrać idealne drewno – świerk! Dzięki niemu nasze ławki parkowe są nie tylko piękne, ale także wytrzymałe.

Grube deski, z których produkujemy nasze produkty poddajemy również dokładnej obróbce. Sprawia ona, że nasze ławki nie mają zadr ani drzazg i są niezwykle bezpieczne, a dodatkowo wytrzymałe na warunki atmosferyczne.

Z tego względu nasze ławki parkowe idealnie wpasują się w każde miejsce. Świetnie sprawdzają się na placach zabaw oraz do każdej przestrzeni publicznej, z której korzystają dzieci i dorośli.