Rekord, Sport, Styl życia

Rekord w Motocrossie

Rekord w Motocrossie

Motocross, brzmi znajomo?

Jest to forma ekstremalnych wyścigów motocyklowych rozgrywana na specjalnych, zamkniętych torach, usypanych zazwyczaj z piasku, błota czy gliny, o długości zazwyczaj 2-4km. Bierze w nich udział przeważnie ok. 40 zawodników, a czas trwania wyścigu zależy od rangi zawodów. Trasy charakteryzują się znacznym zróżnicowaniem terenu, występują na nich bowiem liczne pagórki, głębokie rowy, strome wzniesienia, ostre zakręty i wiele innych przeszkód.

Przez co wyścigom towarzyszą zawsze głośny ryk silników, kłęby dymu w powietrzu, a także wysokie i dalekie skoki wykonywane przez uczestników. To wszystko czyni ten sport nie tylko jednym z najbardziej popularnych, ale także bardzo widowiskowym i zapierającym dech w piersiach nawet dla osoby, która w ogóle nie interesuje się sportem.

Jako firma Rekord P.P.H.U, która zajmuje się produkcją systemów małej architektury, w której skład wchodzą m.in. ławki parkowekosze na śmieciakcesoria parkingowe czy wszelkiego rodzaju elementy znajdujące się w przestrzeni miejskiej, bierzemy czynny udział właśnie w Motocrossie!

W naszych barwach jeździ m.in. Mistrz Polski Strefy Centralnej i Mistrz Okręgu Warszawskiego oraz wielokrotny zdobywca nagród w kategorii Motocross i Cross-Country.

Dodatkowo możemy pochwalić się również tym, że wspieramy i promujemy ten sport w Polsce, poprzez nieustanną pomoc w rozwijaniu pasji u wielu młodych ludzi a także pomoc w realizowaniu się w tym, co kochają.