Produkty

Rodzina Gladiatorów

Rodzina Gladiatorów

Nie ma silniejszych więzów niż te rodzinne, dlatego dzisiaj w kilku zdaniach opowiemy o jednej z naszych ulubionych rodzin – Rodzinie produktów Gladiator.

Dlaczego tak bardzo lubimy Gladiatory?

Po pierwsze przez ich uniwersalność – modele ławek Gladiator dostępne są w opcji bez oparciaz oparciembez podłokietnika oraz z podłokietnikiem stalowym lub drewnianym. Po drugie przez ich wytrzymałość – ławki Gladiator posiadają siedzisko oraz oparcie wykonane z grubych na 4 centymetry desek świerku skandynawskiego odpornego na warunki atmosferyczne. Odstępstwem od tej reguły są wersje Gladiator SOLID oraz Gladiator WPCGladiator SOLID to ławka o wyjątkowo odpornym na uszkodzenia mechaniczne stalowym siedzisku, natomiast w ławce Gladiator WPC miejsce drewna zajęło trwałe i estetyczne drewno polimerowe czyli kompozyt drewna i plastiku.

ławki stalowe gladiator

Nowoczesny i estetyczny wygląd ławek Gladiator oraz idealnie odchylone odparcie zachęcają do odpoczynku i relaksu. Ze względu na dbałość o wygodę i radość dzieci zaprojektowaliśmy dedykowaną specjalnie dla najmłodszych serię mini ławek dziecięcych. Składają się na nią ławki –
GapcioŚmiałek, oraz Śmiałek z podłokietnikiem drewnianym. Dzieci z chęcią przysiądą na chwilę na przystosowanej do ich wzrostu ławeczce, żeby przez moment odpocząć, nabrać sił do dalszej zabawy, spokojnie napić się wody czy zjeść małą przekąskę. Więcej o ławkach dziecięcych znajduje się tutaj.

rodzina produktów gladiator

Dla uzupełnienia naszej rodzinnej kolekcji stworzyliśmy drewniany stół Gladiator, który w połączeniu z ławkami oraz najnowszym członkiem rodziny – krzesłem Gladiator (więcej tutaj) tworzą spójną całość i gwarantują, że każdy miłośnik relaksu na świeżym powietrzu znajdzie coś dla siebie. Specjalnie wyprofilowany stelaż stołu umożliwia łatwe i wygodne przejście obok stołu i miłe przy nim biesiadowanie.

Myśląc o estetyce i kompleksowym zaaranżowaniu przestrzeni publicznej z wykorzystaniem produktów z jednej gamy modelowej, poszerzyliśmy naszą ofertę o miejski kosz na śmieci Gladiator w dwóch wersjach – z popielnicą i bez, oraz stojak rowerowy Gladiator.

Wszystkie elementy małej architektury z rodziny Gladiator dają możliwość dowolnej aranżacji miejskich terenów przeznaczonych na wypoczynek, relaks i zabawę. Dzięki różnorodnej gamie produktów, które idealnie wkomponują się w przestrzeń parków, ogrodów, dworców, czy też miejskich rynków, placów zabaw, skwerów i woonerfów, ożywimy każde osiedle, dzielnicę czy miasto. Rodzina Gladiator poleca się wszystkim architektom krajobrazu, projektantom zieleni miejskich, osób odpowiedzialnych za wyposażenie ogrodów, placów zabaw i miejsc relaksu na świeżym powietrzu.

Do miłego wypoczynku!